Yüzde 10 Extra Kayıp Bonusu

Yüzde_10_Extra_Kayıp_Bonusu
Yüzde_10_Extra_Kayıp_Bonusu

Betnis‘te yüzde 10 extra kayıp bonusu ile sadece 1 değil 2 kez discount alma şansınız oluyor.

Yüzde 10 Extra Kayıp Bonusu

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için gün içinde toplamda en az 500 TL tutarında yatırımınızın olması ve %20 Spor Kayıp Bonusundan yararlanmış olmanız gerekmektedir.

Yatırım tutarınızı kaybetmiş olmanız ve almış olduğunuz Spor Kayıp Bonusu bedelini de kaybetmiş olmanız gerekmektedir.

Diğer promosyonlardan yararlanan üyeler bu kampanyadan yararlanamamaktadır.

Son 48 saat içinde çekim işleminizin bulunmaması gerekmektedir.

Talebinizi gece saat 00:00’da canlı destek hattımıza bağlanarak iletmeniz gerekmektedir. Tüm talepler işlem sırasına göre kontrol edilip sonuçlandırılacaktır.

%10 Ekstra Kayıp Bonusu ile maksimum 10 katı kadar kazanç elde edebilirsiniz.Maksimum yararlanabileceğiniz Miktar 500 TL’dir. Çekim yapabilmeniz için almış olduğunuz bonusu spor alanında 3 kez en az 1.40 orandan çevirmeniz gerekmektedir, tekli ve kombine kuponlarınız içinde en az 1 adet 1.40 oran bahis bulunmalıdır.

Aynı ip üzerinden bağlanan kullanıcılardan sadece bir tanesi bonus kampanyasından yararlanabilir. Suistimale yönelik tüm hareketler, bonusun ve bonustan doğan tüm kazançların silinmesine yol açabilir. Betnis’in bu durumdan doğan hakları saklıdır. Ayrıca Betnis bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Örnek: Gün içinde toplamda 500 TL yatırım yaptınız ve bu tutarı kaybettiniz, 100 TL tutarında spor kayıp bonusu aldınız ve bu tutarı da kaybettiniz, açık kupon ve bakiyenizin bulunmaması ve son 48 saatte çekiminizin olmaması durumunda gece 00:00’dan sonra talep etmeniz halinde 500 TL yatırımınız için %10 Ekstra Kayıp Bonusu olarak 50 TL daha tanımlanacaktır.

Bu kampanya 31.03.2020 Saat: 00:00 tarihinden, 31.12.2020 Saat: 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Bu kampanya için Genel Kurallar ve Şartlar, Genel Bonus Kuralları ve Şartları geçerlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*