Toprak Razgatlıoğlu Portekiz’de Podyuma Çıktı

Toprak_Razgatlıoğlu_Portekizde_Podyuma_Çıktı
Toprak_Razgatlıoğlu_Portekizde_Podyuma_Çıktı

Türk motosikletinin en önemli temsilcilerinden biri olan Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası sezonunun son ayağı olan Estoril’de ikinci yarışta üçüncü oldu. Dün gerçekleştirilen ilk yarışı kazanmayı başaran Toprak Razgatlıoğlu, ikinci yarışta ise damalı bayrağın altından geçen üçüncü pilot oldu. Bu sonuçla Toprak Razgatlıoğlu, pilotlar sıralamasında sezonu 228 puanla 4’üncü sırada tamamladı.

2020 Dünya Superbike Şampiyonası takviminin son yarışı 1993 senesinden sonra ilk defa Estoril Pisti’nde gerçekleşti. Türkiye’nin yetiştirdiği en yetenekli motosiklet sporcularından biri olan Toprak Razgatlıoğlu, Pata Yamaha ile geçirdiği ilk sezonunun son durak noktası Estroril’de ikinci yarışta da podyuma çıktı. Dün gerçekleştirilen ilk yarışı kazanmayı başaran Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, ikinci yarışta ise damalı bayrağın altından geçen üçüncü pilot oldu.

Sezonun son ayağında iki kez podyuma çıkma başarısı gösteren Toprak Razgatlıoğlu bu sonuçla, pilotlar sıralamasında sezonu 228 puanla 4’üncü sırada tamamladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*