Dusan Jovancic’den İddialı Açıklamalar

Dusan_Jovancicden_İddialı_Açıklamalar
Dusan_Jovancicden_İddialı_Açıklamalar

Çaykur Rizespor’un transferin son gününde kadrosuna kattığı Dusan Jovancic, “Ankaragücü maçıyla ilk galibiyetimizi almak istiyoruz” dedi.

Çaykur Rizespor, Ankaragücü maçı hazırlıklarını sürdürüyor. İdman öncesi açıklamalarda bulunan yeni transferlerden Dusan Jovancic, Rize’ye gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Jovancic, “Şuanda her şey çok güzel gidiyor, çok mutluyum. Rizespor’a gelmiş olmaktan da çok sevinçliyim. Takım hocalarım olsun takım arkadaşlarım olsun herkesle aram çok iyi. Rize’yi tam olarak gezme fırsatım olmadı” dedi.

Bugüne kadar beklentileriyle ilgili herhangi bir sorunu olmadığını kaydeden Dusan Jovancic, “Her zaman hedeflerimi tutturdum. O yüzden bundan sonra da çok çalışıp beklentileri karşılayacağım. Buraya gelmeden önce Rizespor’da oynamış bazı Sırp oyunculardan bilgi aldım. Türk liginin çok zorlu ama çok da kaliteli bir lig olduğunu söylediler. Bende bu doğrultuda Rizespor’a transfer oldum. Açıkçası benimde beklentilerim bu yönde, kaliteli ve zorlu bir lig olmasını bekliyorum” diye konuştu. 

Rizespor’da en iyi arkadaşının Emir Dilaver olduğunu söyleyen Jovancic, “Dilaver’le aynı dili konuşuyoruz, dolayısıyla takımda en iyi anlaştığım arkadaşım o. Hemen hemen de her gün beraberiz. Teknik direktörümüz Tomas ile görüştüm, Rizespor’a geldiğimde’ hoş geldin’ dedi ve bana iyi dileklerini sundu. Daha önceki kulüplerimde 6 numara ve 8 numaralarda oynadım. İkisinde de aşağı yukarı eşit dağıldı görev sürem. Rizespor’da da 6 numarada görev yapacağım gibi görünüyor” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*